Bu haber kez okundu.

Beyaz TV'de 'Beyaz Futbol' adlı spor programının moderatörü Ertem Şener, Hakan Şükür'e tokat gibi sözler söyledi. Şener, FETÖ'cü Hakan Şükür'ün canlı yayına telefonla bağlanmak istediğini söyleyerek, ''Burası ne Almanya ne de Hollanda, buraya hainler bağlanamaz'' ifadelerini kullandı.

Ertem Şener'in Hakan Şükür ile ilgili söylediği sözler gündemde şok etkisi yarattı. Ertem Şener ayrıca programda, Hakan Şükür ile Arif Erdem'in pişman olduklarını söyleyerek Türkiye'ye dönerek teslim olmaları gerektiğini belirtti.

HAİNLER YAYINA BAĞLANAMAZ

Sözlerine devam eden Şener, ''Hakan Şükür yayına bağlanmak istemiş. Şunu söyleyeceğim; Hakan Şükür ve Hakan Şükür gibi olanlara sesleniyorum: Burası Almanya değil, burası Hollanda da değil. Burası Türkiye. Buraya hainler bağlanamıyor..'' şeklinde konuştu.

KÜTAHYALI'DAN SERT CEVAP

Bu esnada aynı programda yorumcu olarak yer alan Rasim Ozan Kütahyalı da ''Teröristler yayına bağlanamaz'' diyerek FETÖ firarisi Şükür'e tepkisini gösterdi.

GALATASARAY'DAN İHRAÇ EDİLMİŞTİ

Galatasaray Genel Kurulu, FETÖ firarileri Hakan Şükür ile Arif Erdem'i kulüp üyeliğinden ihraç etmişti. İhraç gerekçesi olarak üyelik aidatlarını yatırmadıkları gösterildi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×