Bu haber kez okundu.

Fatih Terim Milli Takımdan Neden İstifa Etti ? Neden Ayrıldı ?

TFF yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, milli takımdan ayrıldı. Rüştü Reçber ile yaşanılan diyalog sonrasında sosyal medyada Fatih Terim'in istifa edeceği konuşuluyordu. Bugün resmi açıklama geldi . Peki Fatih Terim Milli Takımdan Neden Ayrıldı ? Fatih Terim neden istifa etti ? Detaylar abchaber.com'da

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, federasyonun Levent'teki tesislerinde bir araya geldi. Fatih Terim, federasyon ile anlaşarak milli takımı bıraktı.

TFF RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

İşte TFF'den yapılan açıklama:

Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan bir takım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır.

Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olacağına kanaat getirmiştir.

Gerek Türkiye'de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dileriz.

Yaşar KÜSÜK

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×