Bu haber kez okundu.

Mesut Özil'den küstah Alman vekile tokat gibi cevap!
Almanya için Alternatif Partisi (AfD) vekili Andrea Kersten, umreye giden Alman Milli Takımı'nın Türk yıldızı Mesut Özil'i hedef aldı. Umreye gittiği için Alman vekil tarafından eleştirilen Özdil, Alman vekile tokat gibi bir yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde Umreye giden Mesut Özil'in Kabe önündeki fotoğrafı için 'Almanya için Alternatif Partisi' (AfD) vekili Andrea Kersten, "Bu vatanseverliğe aykırı bir hareket" açıklamasını yaparak yıldız futbolcunun Almanya'nın Euro 2016 kadrosundan çıkartılmasını istedi.

Kersten, Mesut Özil ile birlikte İslam dinine de iftiralarda bulundu. Alman milletvekil, umreye giden Mesut'un Kabe'nin önünde çektirdiği fotoğrafa "Özil, töre cinayetini kabul eden ve homoseksüellere idam cezası verilmesini isteyen bir dini kutluyor" şeklinde yorum yaptı.

Alman vekile Özil'in yanıtı sert oldu. Özil, "insanlara sürekli olumsuz gözlerle bakan kişiler hep vardı ve var olacak." cevabını verdi. Özil, sadece Euro 2016'ya odaklandığını ve bir sporcu olarak işini iyi yapmaya çalıştığım vurguladı.

Kaynak: Haber7
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×