Bu haber kez okundu.

Shinzo Abe'li Tokyo 2020 Olimpiyat tanıtım videosu yayınlandı. 2016 Rio Olimpiyat Oyunları kapanış töreninde gösterilen Tokyo 2020 Süper Mario Shinzo Abe tanıtım filminde Japon Devlet Başkanı Süper Mario kostümü ile görülüyor.

Rio 2016 kapanış seremonisi, 2020 yılındaki Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapacak olan Japonya'nın muhteşem gösterisi ile sona erdi. İlgi çekici bir gösteriyle şimdiden 2020 olimpiyat heyecanını arttıran gösteride Japon kültüründen esinlemeler oldukça dikkat çekiciydi.

Bunlardan birisi de; Japonya Devlet Başkanı Shinzo Abe'nin Süper Mario kostümünün içerisinde çıkması oldu. Tokyo 2020 Super Mario Shinzo Abe ismiyle Rio'da gösterilen videoda bir sonraki olimpiyatlar için yapılan hazırlıklardan küçük bir kesit gösteriliyor. Ayrıca videoda, Japon Başkan süper mario'nun yerine geçiyor ve Japonya'dan Rio'ya bir tünel kazarak, Rio'daki olimpiyat sahnesine çıkıyor.

Japonların eğlence anlayışını gözler önüne seren ve şimdiden tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başaran Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları için hazırlanan Super Mario Shinzo Abe videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×