Bu haber kez okundu.

Taraftar grupları 'Darbeye Karşı Omuz Omuza'
ultsrAslan internet sitesinden tüm taraftar gruplarının ülkenin birlik ve beraberliği için İstiklal Caddesi'nde toplanması yönünde çağrıda bulunuldu.

Çağrı metninde; ''Bu girişime karşı tepkimizi, milletimizin birlik ve beraberlik içinde tek yürek olduğunda kimsenin karşımızda duramayacağını omuz omuza haykırmak için 23 Temmuz Cumartesi saat 21:00'da İstiklal Caddesi, Tünel Meydanında bütün taraftar grupları olarak buluşuyoruz ve Taksim Meydanına yürüyoruz!'' ifadelerine yer verildi.

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan internet sitesinden #DarbeyeKarşıOmuzOmuza hashtag notu düşülen çağrı metni şöyle;DARBE İNSANLIK SUÇUDUR, DARBEYE KARŞI OMUZ OMUZA !

15 Temmuz 2016 Cuma günü,

- Ülkemizin birlik ve beraberliğine kast eden;
- Peygamber Ocağı bildiğimiz ve milletimizin kutsalı ordumuzu kirli emellerine alet etmeye çalışan;
- Milletin kendilerine emanet ettiği Mehmetçikler’i, milletle karşı karşıya getirmeye çalışan;
- Milletin kendilerine emanet ettiği topraklarda millete başkaldıran;
- Yurdumuzun bağımsızlığının ve milletin egemenliğinin sembolü Gazi Meclis’e saldıracak kadar alçaklaşan;
- Ay yıldızlı bayrağa gönül veren halkın kanını dökecek kadar gözleri dönmüş; bir grup hain çetenin oyunları ayaklarına dolanmış ve milletimiz büyük bir badireyi hep beraber atlatmıştır.

Bu girişime karşı tepkimizi, milletimizin birlik ve beraberlik içinde tek yürek olduğunda kimsenin karşımızda duramayacağını omuz omuza haykırmak için 23 Temmuz Cumartesi saat 21:00'da İstiklal Caddesi, Tünel Meydanında bütün taraftar grupları olarak buluşuyoruz ve Taksim Meydanına yürüyoruz!

Ay yıldızlı bayraklarımızla tüm siyasi kimliklerden uzak, vatan sevgimizi sonuna kadar haykıracağımız “Tarafız, Taraftarız; Demokrasiden Yanayız!” diyen bütün vatandaşlarımız yürüyüşümüze davetlidir!

Vatanımız için her zaman birlik olalım, rekabeti tribünde bırakalım!

Not: Yürüyüşümüzde siyasi parti kimliğini yansıtan veya sembol eden hiç bir flama, slogan, söylem ve davranışa kesinlikle izin verilmeyecektir.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×