Öne Çıkanlar kış lastiği savcı ÖSYM Gaziantep fiyat

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maç programı belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçları 9 karşılaşma ile başlayacak. Maç programında karşılaşmaların saatleri ve tarihleri yer alıyor.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maç programı belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonu sitesinden yayımlanan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçları 25 Ekim Salı, 26 Ekim Çarşamba ve 27 Ekim Perşembe günü başlayacak. Peki hangi maç ne zaman saat kaçta başlayacak?

Kupada, Spor Toto Süper Lig'den 10, TFF 1. Lig'den 12, Spor Toto 2. Lig'den 21, Spor Toto 3. Lig'den 10 ve Bölgesel Amatör Lig'den 1 takım 3. turda rakiplerini elemek için mücadele edecek. İşte program:

25 Ekim 2016 (Bugün)

12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği (Pendik)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 24Erzincanspor-Yeni Malatyaspor (Erzincan 13 Şubat)

14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Elazığspor-Ofspor (Elazığ Atatürk)

17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor (Yeni Rize Şehir)

21.00 Galatasaray-Dersimspor (Türk Telekom Arena)

26 Ekim 2016 Çarşamba

12.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

13.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.15 Çorum Belediyespor-Trabzonspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Kırklarelispor-Büyükşehir Gaziantepspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül Stadı)

15.00 Samsunspor-Menemen Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

15.00 Afjet Afyonspor-Ümraniyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.00 Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

15.00 Boluspor-Elaziz Belediyespor (Bolu Atatürk)

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

21.00 Bursaspor-Yomraspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

27 Ekim 2016 Perşembe

12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe (Vefa)

13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor (12 Haziran Stadı)

14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor (Adnan Menderes)

18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Kayserispor-Bucaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 

Mert Erez (mert.erez@abchaber.com)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×