Bu haber kez okundu.

25 Mayıs Süper Loto Çekiliş Sonuçları

25 Mayıs Süper Loto Çekiliş Sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto bu hafta yine devretti. Her Perşembe çekilişi yapılan Süper Loto sonuçları belli oldu mu kaç kişi bildi ve çıkan numaralar haberimizde. 25 Mayıs Süper Loto sonuçları, Süper Loto'da kazanan numaralar abchaber.com'da

BU HAFTA YİNE DEVRETTİ

Üst üste 5. devreden Süper Loto bu hafta yine devretti. 5 sayıyı bilen toplamda 93 kişi bir sayıyla büyük ödülü kaçırdı. Peki 5 bilen 93 kişi ne kadar kazandı? Bu hafta 5 bilen 8.145,30 tl kazanırken ,5631 kişi 4 bildi.

Bu hafta Süper Lotoda bilen olmazken yine 6. kez üst üste devretmiş oldu.

SÜPER LOTO 25 MAYIS ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 

25 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı. Devirleriyle meşhur Süper Loto bu hafta üst üste 6.kez devretti. 11.696.444,85 TL değerindeki ikramiye gelecek haftanın oldu. 5 bilen 93 kişi 8.145,30 TL, 4 bilen 5.631 kişi 144,40 TL, 3 bilen 111.063 kişi 12,65 TL değerinde ikramiye kazandılar.

SÜPER LOTO GEÇEN HAFTA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 

Süper Loto 18 Mayıs çekiliş sonuçları göre 6 bilen kimse çıkmadı ve 5.kez devretti. 9.261.878,09 TL değerindeki ikramiye gelecek haftaya devretti. 5 bilen 52 kişi 13.147,40 TL, 4 bilen 3.894 kişi 189,00 TL, 3 bilen 86.704 kişi ise 14,60 TL değerinde ikramiye kazandılar. 

SÜPER LOTO İKRAMİYELERİ NEREDEN ALINIR?
 
Süper Loto çekilişi sonucunda; 
3 bilenler ve 4 bilenler ikramiyelerini loto bayilerinden,
5 bilenler ikramiyelerini loto bayilerinden ya da Mili Piyango İdaresi şubelerinden,
6 bilen talihliler de ikramiyelerini Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alabilirler.
Bayiler tarafından veya şubeler tarafından yapılacak olan ikramiye ödeme süreleri Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenir. Süper Loto çekilişinin yapıldığı tarihten itibaren bir yıl içinde ikramiyelerin tahsil edilmesi gereklidir. Bir yıl içinde alınmamış olan ikramiyeler zaman aşımına uğrar. Zaman aşımına uğrayan ikramiyeler ödenmez. 
 
Süper Loto çekilişinde 6 bilen olmaz ise geçen haftaki gibi büyük ikramiye bir sonraki haftaya devreder. Süper Loto oyunu için biletler, Milli Piyango İdaresi’nin yetki verdiği yerlerden alınmalıdır. Yetkisi olmayan yerlerden alınacak olan biletler için ikramiye ödemesi yapılmaz.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×