Bu haber kez okundu.

3 Ağustos 2017 Süper Loto Çekiliş Sonuçları - MPI Süper Loto Sayfası

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto geçtiğimiz hafta yine devretti. Her Perşembe çekilişi yapılan Süper Loto sonuçları belli oldu mu kaç kişi bildi ve çıkan numaralar haberimizde. 3 Ağustos 2017 Süper Loto sonuçları, Süper Loto'da kazanan numaralar abchaber.com'da

3 Ağustos Perşembe günü Milli Piyango'nun resmi sitesinden yayınlanacak çekiliş sonucunda Süper Loto sonuçları belli olacak.

Saat 21.00'da başlayacak çekilişin ardından belli olacak Süper Loto sonuçları haberimizde olacak.

SÜPER LOTO SONUÇLARI 3 AĞUSTOS 2017

Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. Bu hafta en çok kazandıran şans oyununda büyük ikramiye 6,974,446 TL. Kazandıran numaralar belli olurken ikramiye dağılımı Milli Piyango İdaresi tarafından belirlendi. 4. defa devreden oyunda 7 milyon liralık ikramiye sahibini bulamadı. 3 Ağustos 2017 tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekiliş ile Süper Loto sonucu şu şekilde:

10, 13, 24, 29, 43, 50

GEÇEN HAFTA DEVRETTİ 

Süper Loto’da geçen hafta 6 bilen çıkmadı ve 4 milyon 493 bin 942 lira 71 kuruş bu haftaya devretti. Çekiliş sonucunda 5 bilen 68 talihli 8 bin 264 lira 65 kuruş, 4 bilen 4 bin 569 talihli 132 lira ve 3 bilen 83 bin 68 talihli de 12 lira 55 kuruş ikramiye almaya hak kazandı. Hasılattan kamuya KDV olarak 1 milyon 595 lira 322 lira, Şans Oyunları Vergisi olarak da 891 bin 963 lira 43 kuruş aktarım yapıldı.

SÜPER LOTO İKRAMİYELERİ NEREDEN ALINIR?
 
Süper Loto çekilişi sonucunda; 
3 bilenler ve 4 bilenler ikramiyelerini loto bayilerinden,
5 bilenler ikramiyelerini loto bayilerinden ya da Mili Piyango İdaresi şubelerinden,
6 bilen talihliler de ikramiyelerini Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alabilirler.
Bayiler tarafından veya şubeler tarafından yapılacak olan ikramiye ödeme süreleri Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenir. Süper Loto çekilişinin yapıldığı tarihten itibaren bir yıl içinde ikramiyelerin tahsil edilmesi gereklidir. Bir yıl içinde alınmamış olan ikramiyeler zaman aşımına uğrar. Zaman aşımına uğrayan ikramiyeler ödenmez. 
 
Süper Loto çekilişinde 6 bilen olmaz ise geçen haftaki gibi büyük ikramiye bir sonraki haftaya devreder. Süper Loto oyunu için biletler, Milli Piyango İdaresi’nin yetki verdiği yerlerden alınmalıdır. Yetkisi olmayan yerlerden alınacak olan biletler için ikramiye ödemesi yapılmaz.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Mehtap DİNÇ

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×