Bu haber kez okundu.

Jandarma Anneler Günü Klibi

Jandarma Genel Komutanlığı Anneler Günü için duygusal bir o kadar da özel klibi hazırladı. Askere başlayan bir askerin ilk askerlik gününden gönderdiği anneler günü mesajından tutun komutanlara kadar annelerine mesaj gönderdiler.

Resmi Twitter sayfalarından duyurdukları video en çok arananlar arasında sıralamaya girdi ve merak edilen bu klip yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Klipte kullanılan şarkının sözleri ve bestesi Jandarma Bandosu tarafından kayda alınırken, görüntüler ise Beştepe Jandarma Genel Komutanlığı karargahı ile Ankara İl Jandarma Komutanlığında çekildi.

Jandarma Genel Komutanlığı resmi Twitter hesabından anneler günü için duygulandıran bir video paylaştı. Jandarma Teşkilatı'nda görev yapan her rütbeden askerin anneler gününü kutladığı video sosyal medyada büyük ilgi gördü. Komutanlık paylaşımda ''Başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Asker selamı ile selamladıkları anneleri için dile getirdikleri mesajlar ;

"Anneciğim, bugün askerlikte ilk günüm. Anneler Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum. Bir tanem, anneciğim, seni çok seviyorum. Kutluyorum Anneler Günü'nü. Saygılarımla. Güzel annem seni ben canım kadar severim. Sen benim bir tanemsin, ellerinden öperim. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun anne sevgisi her zaman yüreğimizdedir. Başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün annelerimizin Anneler Günü'nü kutlarım. Anne seni çok özledim. Sevdiğim ilk kadınsın sen. Seni çok seviyorum anneciğim."

Klip, bir komutanın "Size bir hediyemiz var, kabul eder misiniz?" diye sorduğu yaşlı bir kadının, "Sizin kendiniz hediyesiniz" sözleriyle sona eriyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×