Bu haber kez okundu.

Anadolum Mobil uygulaması hem iPhone'da hem de iPad'te!

Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi mobil ekibi tarafından hazırlanan Anadolum Mobil iOS uygulaması App Store'de indirmeye sunuldu. Öğrenciler, ders içeriklerine Anadolu Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra ünite özetleri, sesli özetler, sorularla öğrenelim ve çözümlü sorular içeriklerine ulaşabiliyor. Bu malzemeler bir kez cep telefonu ya da tablet bilgisayara indirildikten sonra artık uygulama internet bağlantısına ihtiyaç duymadan da kullanılabiliyor.

Anadolum Mobil e-Öğrenme bölümünde deneme sınavları oluşturulabiliyor. Sınavın tamamlanmasının ardından doğru - yanlış yanıtlar ve çözüm sırasında harcanan zaman öğrenilebiliyor. Anadolu Mobil iPhone ve iPad uygulamasında öne çıkan diğer özellikler şöyle;

Uygulama üzerinden sınav giriş bilgisi ve sınavda sorumlu olunan üniteler takip edilebiliyor. Sınav notları, Türkiye'de bir ilk olan iTunes U portalı, Radyo A, Akademik Kulüp ve yemekhane menüleri, kütüphane, A Haber ve E-Gazete ile üniversite akademik takvimi de bir arada bulunuyor.

Yenilenen Anadolum Mobil uygulamasını Android cihazlar için Google Play Store'dan, iOS cihazlar için de Apple App Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

ANADOLUM MOBİL TANITIM VİDEOSU

Anahtar Kelimeler:
AndroidIPhone
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×