Bu haber kez okundu.

Hanife Sevgilisinin Fotoğrafını Paylaştı Sosyal Medya yıkıldı Hanife'nin Sevgilisi Kim?

İzdivaç programıyla üne kavuşan ama bir türlü koca bulamayan Hanife Gürdal sonunda muradına erdi. Kendine bir sevgili bulan Hanife İnstagram hesabından fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi. Peki Hanife'nin sevgilisi kim? İşte o fotoğraf...

Müzmin bekar Hanife sonunda kendine sevgili yaptı. Türkiye'nin meselesi! haline gelen Hanife yeni aşkıyla çektirdiği fotoğrafı İnstagram hesabından paylaştı. Henüz kim olduğu bilinmeyen sevgilsiyle mutlu görünen Hanife bakalım muradına erecek mi?

"BEDELİNİ ÖDÜYORUM"

Paylaştığı fotoğrafa bir de not düşen Hanife, kimseye hesap vermek zorunda olmadıklarını, ister evleniriz, ister eğleniriz ifadelerine yer verdi. Kendileri için dua isteyen müzmin bekar Hanife,  zamanında yapmış olduğum bir hatanın bedelini ödedim ödüyorum dedi.

"Hayatımda öncelik sırasında ilklerde olan adam beni çok üzdün, seni çok üzdüm, belki çok sevdik diye fazla delirdim çekilmez bir kadın oldum. Her şeye rağmen bizi ayırmayan kaderin, var bir bildiği, kimse kimsenin kahrını çekmez böylesine, aşıksın biliyorum, aşığım biliyorsun işin içinde aşk varsa zaten insan sağır da olur, kör de çünkü sevmek bunu gerektirir. Neden mi? Bu resim çirkiniz belki ama ilk sevgili olduğumuz zamanların beni en mutlu ettiğin üstüme titrediğin zamanları hatırlatan bir resim.

"KİMSEYE HESAP VERMEYİZ"

Hayırlısı, bizim için dua edin. Allah yardımcımız olsun. Kötü şeyler hisseden, düşünen insanlar sizin söyleyecekleriniz bitmez. Biz ister ayrılır ister barışırız, ister evlenir ister eğleniriz! İster gezer tozar, ister hiç görüşmeyiz, biz canımız nasıl isterse öyle yaparız! Hesabını ahirette Allah'a dünyada ailemize veririz ! Sizi asla ilgilendirmez, zamanında yapmış olduğum bir hatanın bedelini ödedim ödüyorum, bende böyle bu şekilde yaşıyorum! İnanıyorum aramızdaki aşktan ziyade saygı devam ettikçe ne olursa olsun arkamda, yanımda, yanı başımda duracak bir adam."

İşte Hanifenin sevgilisiyle paylaştığı fotoğraf:

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×