Bu haber kez okundu.

İşte Kanal D Haber'de gidenlerin yerine gelen isimler...

Kanal D Haber'de, Ahmet Hakan ve Süleyman Sarılar bu akşam veda etti. Ahmet Hakan'ın yerine Buket Aydın, Süleyman Sarılar'ın yerine ise Ramazan Kurnaz getirildi.

Doğan Medya'nın Demirören Medya'ya satılmasının ardından ayrılıklar devam ediyor. 16 Ocak 2017'den beri Kanal D Haber'de görev yapan Ahmet Hakan bu akşam veda etti. Ayrıca Kanal D Haber Genel Yayın yöentmenliğini yapan Süleyman Sarılar da görevinden ayrıldı.

Herkese teşekkür etti

Haber bülteninin sonunda veda konuşması yapan Ahmet Hakan, son kez ekranlara geldiğini belirtti ve herkese teşekkür ederek veda etti.

Süleyman Sarılar da veda etti

Ahmet Hakan ile birlikte Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmenliğini yürüten Süleyman Sarılar da Kanal D'ye veda eden bir dğer isim oldu.

Buket Aydın ve Ramazan Kurnaz devri başladı

Kanal D'de bu ayrılıklar olurken, gidenlerin yerine gelecek isimler de belli oldu. Ahmet Hakan'ın yerine Kanal D Haber'i  NTV spiker Buket Aydın sunacak.  Süleyman Sarılar'dan boşalan Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmenliği'ne ise Ramazan Kurnaz getirildi.

Ahmet Hakan ve Süleyman Sarılar'dan veda fotoğrafı

Ahmet Hakan bu akşam Kanal D Haber'e veda etti. 16 Ocak 2017'den beri Kanal D Haberi sunan Ahmet Hakan için çalışma arkadaşları tarafından vda organizasyonu düzenlendiği belirtildi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×